Підвищуємо виплати потерпілим на виробництві

Євген БАЖЕНКОВ, директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України

ПРІОРІТЕТИ. 1 березня проведено другий етап підвищення щомісячних страхових виплат: їх збільшено на 20 відсотків

Детальніше...

Соціальне страхування в дії

В Харківській області функціонує Фонд соціального страхування України (далі – Фонд), який був створений у зв’язку з реорганізацією двох фондів: Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності і Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Детальніше...

Семінар з охорони праці у Первомайському відділенні Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській обл.

06 грудня 2017 року у приміщенні Первомайському відділенні Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області відбувся семінар на тему «Безпека праці – головний пріоритет» за участю керівників Первомайської РДА, начальника відділу профілактики виробничого травматизму управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області та спеціалістів з охорони праці підприємств та організацій Первомайського району.

Детальніше...

Безпечна праця офісних працівників

Людина не може працювати продуктивно і якісно, якщо не почувається на роботі комфортно та безпечно. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці. Це гарантує нам Конституція України (ч. 4 ст. 43). Всім відомо, що робота кожного офісного працівника невід’ємно пов’язана з комп’ютером.

Детальніше...

Система управління охороною праці для малого бізнесу

Питання охорони праці на підприємствах малого бізнесу – це одно із важливих питань. Найчастіше як роботодавцями, так і працівниками весь процес інструктажу з питань охорони праці , підписання тощо розцінюється не більше як паперова тяганина, що забирає час і відволікає від основного обов'язку. Але, якщо виникає проблема, людина по недосвідченості може ще більше погіршити ситуацію.

Детальніше...

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Контакти

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,
м.Первомайський, Харківська обл.,
Україна, 64102

 

 

За повного або часткового використання матеріалів посилання на сайт (для Інтернет-видань гіперпосилання) обов'язкове

 

Ми живемо в Україні!

БЮДЖЕТ УЧАСТІ

Відвідувачі

234898
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
129
180
549
233007
3636
8108
234898

Ваш IP: 52.6.70.202
Server Time: 2018-12-19 18:47:23
Счетчик joomla