Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Первомайськe УДКСУ

A- A A+

Вишивана моя Україна

24 серпня цього року Україна відзначала 25-ту річницю своєї незалежності. Готувалися до знаменної події і казначейські працівники. У Казначействі було затверджено план святкування, що передбачав низку офіційних та творчих заходів національно-патріотичного спрямування, до участі в яких долучились казначеї з усієї країни.


Початок усім заходам поклала всеукраїнська казначейська акція „Вишивана моя Україна”. Її ідея полягала в тому, що працівники територіальних органів Державної казначейської служби України своїми руками вишиють карту нашої Батьківщини притаманними для кожного регіону орнаментами.
Символічно, що перший орнамент на казначейській карті був нанесений на східних теренах нашої країни – в Управлінні Державної казначейської служби України в м. Торецьку (колишній Дзержинськ) Донецької області, де з робочим візитом перебувала Голова Казначейства Тетяна Слюз.
Голова Казначейства у ході робочих візитів у першій декаді серпня 2016 року на Донеччину та Луганщину особисто передавала полотно з вишитим контуром карти України, аби казначеї Донбасу, які працюють на підконтрольній українській владі території, могли долучитись до цієї акції.
Після візиту на Донбас біля символічних воріт при в’їзді до Харкова Голова Казначейства передала карту-вишиванку начальнику Головного управління ДКСУ у Харківській області Раїсі Єремейчук та колективу Казначейства Харківщини.
Далі до акції поступово приєднувалися Сумська, Чернігівська, Полтавська, Дніпровська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська, Одеська, Кіровоградська, Черкаська, Вінницька, Хмельницька, Тернопільська, Чернівецька, Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська, Волинська, Рівненська, Житомирська і Київська області. А добігла кінця всеукраїнська казначейська акція „Вишивана моя Україна” в серці України – Києві 19 жовтня цього року.
Далі карта-вишиванка вирушила почергово в усі територіальні органи Казначейства України, після чого знайде своє місце в центральному апараті Державної казначейської служби України як ще один символ згуртованості та патріотизму казначейської спільноти.


Ознайомлення всіх колективів територіальних органів Казначейства та громадськості з результатами акції традиційно розпочалося з Донбасу. А на початку листопада карта-вишиванка завітала на Харківщину. Зокрема, 3 листопада в приміщенні Первомайського управління Державної казначейської служби України у Харківській області серед працівників управління відбулися заходи щодо ознайомлення з картою. Казначеї Первомайщини з цікавістю роздивлялись різноманітні візерунки та зробили на згадку декілька фото з картою-вишиванкою.
Разом з картою надається книга «Літопис «Вишивана моя Україна» для внесення побажань та привітань всім колегам. Для заповнення книги кожному колективу Казначейства відведена одна сторінка.
Колектив Первомайського УДКСУ також вніс свою лепту в «Літопис «Вишивана моя Україна» та передав естафету Лозівському УДКСУ у Харківській області.


Більш детальну інформацію про всеукраїнську казначейську акцію „Вишивана моя Україна” оприлюднено на Веб-порталі Казначейства у Розділі «Новини територіальних органів».