ЗВІТ про базове відстеження результативності проекту рішення Первомайської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою м. Первомайський»

1. Виконавець заходів відстеження:
Сектор державного архітектурно-будівельного контролю

2. Цілі прийняття акта:
- визначення порядку благоустрою та утримання об’єктів благоустрою громади;
- визначення прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою.

3. Строк виконання заходів з відстеження:
21.03.2019-21.04.2019р.

4. Тип відстеження
Базове відстеження

5. Методи одержання результатів відстеження:
Статистичний метод

6. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:
- кількість приписів про усунення порушень правил благоустрою;
- кількість протоколів про адміністративне правопорушення, складених за порушення правил благоустрою.

7. Кількісні та якісні значення показників результативності акта:
Зі статистичних даних може бути отримане кількісне значення таких показників результативності:
- кількість порушень Правил благоустрою, які обчислюються відповідно до кількості протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП;
- кількість укладених договорів на вивезення сміття та побутових відходів;
- розміри витрачених коштів на утримання об’єктів благоустрою комунальними підприємствами за рахунок міського бюджету.
Лише шляхом соціологічного опитування можна отримати значення якісних показників результативності проекту:
- підвищення рівня благоустрою в місті, забезпечення чистоти та порядку;
- рівень регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин в сфері благоустрою;
- чистота і порядок на об’єктах благоустрою міста, за недодержання яких передбачено адміністративну відповідальність;
- відповідальність кожного мешканця міста за дотримання Правил у місті
8. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:
Основна ціль прийняття проекту рішення – створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності середовища, захист довкілля, покращення санітарного стану міста, зниження рівня шуму, збереження об'єктів та елементів благоустрою, у тому числі зелених насаджень, їх раціональне використання, належне утримання та охорона, встановлення єдиних, чітких вимог щодо утримання об'єктів благоустрою міста в належному санітарно-технічному стані, сприяння їх збереженню є досягнутою.
На момент проведення базового відстеження можна зробити висновок, що даний регуляторний акт відповідає принципам державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.
Додаткове визначення ступеня результативності регуляторного акта та досягнення запланованих цілей будуть здійснюватися при повторному та періодичному відстеженнях результативності регуляторного акта.

Міський голова                                                                        М.М. Бакшеєв

Вик. Коваленко Р.О.
(05748)3-42-78

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»