1. Вид та назва регуляторного акта
Проект рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про затвердження розміру внесків на 2019 рік за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії по окремих житлових будинках м. Первомайський».

2. Виконавець заходів відстеження
Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі».

3. Цілі прийняття акта
- реалізація вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»;
- надання більш якісних послуг з теплопостачання;
4. Строк виконання заходів з відстеження
25.01.2019 - 25.02.2019

5. Тип відстеження
Базове відстеження

6. Методи одержання результатів відстеження
Статистичний метод.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних
Кількість вузлів комерційного обліку теплової енергії, рівень розрахунків по внескам що обслуговуються та якість, точність та достовірність показників вузлів комерційного обліку теплової енергії.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта
З метою відстеження результативності регуляторного акта були визначені наступні показники:
- кількість окремих будинків м. Первомайський де проводиться обслуговування вузлів комерційного обліку;
- споживання теплової енергії по будинкам де встановлені вузли комерційного обліку;
- сума надходжень за обслуговування вузлів комерційного обліку.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей
Відповідність діючого регуляторного акту нормам чинного законодавства.

Директор ПКП «Тепломережі»                                 М.С. Черняк

Вик. Шевляков В.П.36626

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»