Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - відстеження результативності регуляторних актів

A- A A+

відстеження результативності регуляторних актів

ЗВІТ про періодичне відстеження результативності рішення виконавчого комітету від 24.01.2007р. № 5

Детальніше

ЗВІТ про періодичне відстеження результативності рішення Первомайської міської ради від 17.06.2004 №б/н «Про затвердження Правил торгівлі на ринках м.Первомайський».

Детальніше

ЗВІТ про повторне відстеження результативності рішення Первомайської міської ради від 26.07.2018р. № 915-47/7 «Про внесення змін до Положення про оренду майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Первомайський»

Детальніше

ЗВІТ про повторне відстеження результативності рішення Первомайської міської ради №934-47/7 від 26.07.2018 року

Детальніше

ЗВІТ про базове відстеження результативності проекту рішення виконкому Первомайської міської ради «Про затвердження розміру внесків за встановлення, обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії по окремих житлових будинках м.Первомайський

Детальніше

ЗВІТ про періодичне відстеження результативності рішення 27 сесії Первомайської міської ради 6 скликання «Про внесення змін до Правил благоустрою в м. Первомайський» від 24.05.2012р. №425-27/6

Детальніше

Звіт про періодичне відстеження результативності

Детальніше

Звіт про базове відстеження проекту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про встановлення вартості однієї нормо-години на роботи та послуги, що виконуються КП «Первомайське бюро технічної інвентаризації»»

Детальніше

ЗВІТ про базове відстеження результативності проекту рішення Первомайської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою м. Первомайський»

Детальніше

ЗВІТ про базове відстеження результативності проекту рішення виконкому Первомайської міської ради «Про затвердження розміру внесків на 2019 рік за обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії по окремих житлових будинках м.Первомайський"

Детальніше

ЗВІТ про базове відстеження результативності проекту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про затвердження розміру внесків за встановлення вузлів комерційного обліку теплової енергії по окремих житлових будинках м.Первомайський».

Детальніше