Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Первомайської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою м.Первомайський»

A- A A+

З метою удосконалення рішення Первомайської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою в м. Первомайський», затвердженого рішенням міської ради від 02.07.2008 року №431-33/5 відповідно до принципів державної регуляторної політики, сектором державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Первомайської міської ради, підготовано проект рішення Первомайської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою м. Первомайський».
На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11.09.2003 №1160-ІV, з метою прийняття від громадськості та суб’єктів господарювання зауважень та пропозицій до вищезазначеного проекту рішення, на офіційному сайті Первомайської міської ради www.pervom-rada.gov.ua. публікується проект рішення Первомайської міської ради «Про затвердження затвердження Правил благоустрою м. Первомайський» та Аналіз регуляторного впливу до даного проекту рішення.
Зауваження та пропозиції до вищевказаного проекту рішення Первомайської міської ради приймаються в письмовому та електронному вигляді вигляді розробником протягом одного місяця з дня його опублікування за адресою: 64102, м. Первомайський, проспект 40 років Перемоги, 1, кабінет №14.
Телефон (05748) 3-42-78.
E-mail: prv.dabi​@​gmail.com

Завідувач сектору державного
архітектурно-будівельного контролю                                           Р.О. Коваленко