Шановні мешканці міста Первомайський!!!!!!

Первомайська міська рада та її виконавчий комітет щиро вітає вас з нагоди свята мужності та відваги – Дня Збройних Сил України!

Сьогодні країна вшановує воїнів армії і флоту, віддаючи дань подяки і пошани всім поколінням захисників Батьківщини, які відстояли свободу своєї землі.
Ми висловлюємо слова особливої подяки ветеранам Другої Світової війни за подвиг і мужність, проявлені в роки суворих випробувань.

Детальніше...

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Акція з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  Тисячі громадян та сотні державних та громадських організацій у більш ніж 10 країнах світу активізують у ці дні свої зусилля заради об’єднуючої мети: подолання будь-яких форм насильства,  збільшення розуміння та обізнаність про всі види насильства у громадян та створення у конкретному регіоні або окремій державі простору  вільного від насильства.

Детальніше...

Апаратна нарада 5.12.2016 року

Спочатку на апаратній нараді було заслухано інформацію про підсумки роботи відділу ЖКГ за 2016 рік щодо освоєння бюджетних коштів ( станом на 01.12.2016 р.).

Детальніше...

Шановні працівники статистики!

  Первомайська міська рада та її виконавчий комітет щиро вітають вас з професійним святом.

Детальніше...

Молодіжні лідери провели презентацію проекту

5 грудня у малій залі виконавчого комітету відбулась презентація проекту «Інститут молодіжних лідерів м.Первомайський» (ІМЛ), яку проводив громадський активіст Роман Черпак. В заході взяли участь перший заступник міського голови Антон Орєхов, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко, керуючий справами виконавчого комітету Денис Коваленко, молодіжні лідери та менеджери змін.

Детальніше...

Шановні жителі м.Первомайський!

Міжнародний день людей з особливими потребами – це не свято, а привід для суспільства замислитись над тим, як забезпечити виконання своїх обов’язків перед людьми з особливими потребами, це добра нагода звірити, що вже зроблено, і що ще треба зробити для формування гідних умов життя людей, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.

Детальніше...

Запрошуємо учасників антитерористичної операції пройти курс психологічної реабілітації в реабілітаційних установах

Відповідно до бюджетної програми КПКВК 2505150 «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції до кінця 2016 року укладені договори про надання послуг з психологічної реабілітації з реабілітаційними установами:

Детальніше...

Тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах м.Первомайський

Протягом тижня підвищилась захворюваність дітей загальноосвітніх навчальних закладів на гострі респіраторні захворювання. Так, 01.12.2016 року у школах міста Первомайський були через грип та ОРВІ відсутні 635 учнів, що становить 22% від загальної кількості.

Детальніше...

Заходи до Дня боротьби зі СНІДом

Традиційно 1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом в ім’я соціальної терпимості та розширення обміну інформацією про пандемію, що швидкими темпами розповсюджується по усіх регіонах земної кулі.

Детальніше...

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

Шановні первомайці!

У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Згадують і оплакують тих, хто вже помер або смертельно хворий, говорять про масштаби трагедії і про те, що ця чума ХХ, а тепер вже і ХХI століття загрожує існуванню людства. Це інфекційне захворювання здатне за 10 - 20 років поставити рід людський під реальну загрозу. Нехай кожна людина до кінця усвідомить усю небезпеку, яку несе СНІД, і зробить усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції.

Міський голова                         М.М.Бакшеєв

Мобільна версія | Повна версія

Ми живемо в Україні!

Відвідувачі

051473
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
91
158
249
50171
825
4853
51473

Ваш IP: 54.158.84.38
Server Time: 2016-12-06 14:03:16
Счетчик joomla