Школярі змінюють життя власних навчальних закладів та міста

07 лютого завершився перший шкільний етап Всеукраїнського освітнього проекту “Відкривай Україну”. Команда Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №7 GREEN TEAM вийшла у півфінал, започаткувавши у власній школі роздільний збір сміття.

Детальніше...

Звіт про роботу спостережної комісії виконавчого комітету Первомайської міської ради за 2016 рік

За минулий 2016 рік комісія провела 38 засідань, на яких були розглянуті питання, що входять до її компетенції, із яких – 3 на території Первомайської виправної колонії (№ 117) а саме:

Детальніше...

Апаратна нарада 27.02.2017 р.

На апаратній нараді у міського голови, яка відбулась у понеділок, було заслухано питання «Про роботу Первомайського районного сектору державної міграційної служби України в Харківській області у 2016 та завдання на 2017 рік». За звітний період сектором було оформлено 1203 паспорта громадянина України, із них громадянам із зони АТО - 23 паспорта.

Детальніше...

Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад


Натисніть на зображення для збільшення

Про підготовку до проведення заходів з цивільного захисту у навчальних закладах міста

24 лютого на базі Первомайської міської ради відбувся семінар за участю викладачів навчально-методичного центру цивільного захисту м.Лозова з метою надання практичних порад щодо організації та підготовки проведення в місті Первомайський показового «Дня цивільного захисту» та «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності».

Детальніше...

Визначено адреси земельних ділянок для учасників АТО та учасників бойових дій на території інших держав

24 лютого в Первомайській міській раді відбулось жеребкування з визначення адреси земельних ділянок серед громадян, які мають першочергове право на безоплатну передачу їх у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Детальніше...

Сесія міської ради 23.02.2017р.

На 27-й черговій сесії міської ради 7 скликання першочергово депутати надали згоду на добровільне об’єднання територіальних громад міста Первомайський та сіл, селищ Первомайського району в Первомайську територіальну громаду з центром у місті Первомайський.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в м. Первомайський

Детальніше...

Засідання виконавчого комітету 22.02.2017р.

На черговому засіданні виконавчого комітету Первомайської міської ради по плановому питанню “Про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Первомайської міської ради за 2016 рік” доповідала начальник загального відділу Ольга Глущенко.

Детальніше...

Керівники Первомайської міської ради взяли участь у першому інвестиційному форумі "Креативні індустрії для розвитку територій”

Міський голова Микола Бакшеєв та перший заступник міського голови Антон Орєхов стали учасниками форуму, який проходив 21-22 лютого 2017 року в місті Дніпро в рамках проекту "Містки громадської активності”, що фінансується Європейським Союзом.

Детальніше...

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Ми живемо в Україні!

Відвідувачі

070318
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
169
143
629
68296
169
6136
70318

Ваш IP: 54.205.108.212
Server Time: 2017-03-01 22:27:48
Счетчик joomla