Обладнання для шкільного спортивного майданчика м.Первомайський

 

Шановні первомайці, запрошуємо прийняти участь в інтерактивному опитуванні та допомогти нам обрати 11 елементів із запропонованих дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) для встановлення на шкільному спортивному майданчику.

>> ОПИТУВАННЯ <<

Особистий кабінет виборця

Службою розпорядника Державного реєстру виборців модернізовано сервіс "Особистий кабінет виборця", що розміщений на порталі Державного реєстру виборців у мережі інтернет (www.drv.gov.ua)
Додано наступні можливості:

Детальніше...

День бухгалтера - 2016


Натисніть на зображення для збільшення

Планова технічна перевірка засобів оповіщення

20 липня 2016 року о 14 годині 25 хвилині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної  державної  адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням  електросирен.

Детальніше...

Семінар у Первомайському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді


 

12 липня при Первомайському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся семінар організований спільно з Первомайським МРВ КВІ на тему «Пробаційні методики роботи з неповнолітніми та особами молодіжного віку, які перебувають у конфлікті з законом».

 

Детальніше...

До відома внутрішньо переміщених осіб, що мешкають в нашому місті:


З 25.07.2016р. по 05.08.2016р.  планується реєстрація ВПО для отримання  кеш-грантів  щодо надання  екстреної допомоги, - від Каритас Україна.
За додатковою інформацією звертайтеся за адресою: 1/2 м-н, б.56, прим.3

Директор центру                        С.Г.Ципишева

1-й етап проекту ГО «Волонтерський центр»


Закінчився  1 етап проекту, що реалізувався ГО «Волонтерський центр» на базі Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з листопада  2015р. для сімей ВПО (ремонт та пошиття одягу та одночасне залучення дітей до ігрових заходів).

 

Детальніше...

Апаратна нарада 11.07.2016р.

11 липня на апаратній нараді було заслухано питання «Про початок роботи та напрямки діяльності Управління Держпродспоживслужби в Первомайському районі», з якого доповідав в.о. начальника управління Андрій Балагура. Він пояснив, що  в м.Первомайський та Первомайському районі створено управління Держпродспоживслужби яке є  територіальним органом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Завданням Управління Держпродспоживслужби в Первомайському районі  є реалізація повноважень Держпродспоживслужби на території міста та району.

Детальніше...

Подробно о строительстве ФОКа

джерело

День рибалки


Натисніть на зображення для збільшення

Мобільна версія | Повна версія

Ми живемо в Україні!

Відвідувачі

033372
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
10
51
612
32051
3263
3284
33372

Ваш IP: 23.20.10.127
Server Time: 2016-07-31 08:25:04
Счетчик joomla