Первомайська міська рада будує електронний документообіг на базі вітчизняної розробки від «Софт Експаншен Україна»

4 травня 2016 року між виконавчим комітетом Первомайської міської ради і компанією «Софт Експаншен Україна» було украдено договір, яким передбачено впровадження системи управління документами на базі програмного рішення «SX-Government».

Детальніше...

Апаратна нарада 23.05.16р.


23 травня на апаратній нараді у міського голови були заслухані два планові питання.

Детальніше...

Парад вишиванок в місті Первомайський


До дня національного вбрання, 19 травня,  в м. Первомайський відбувся святковий захід «Парад вишиванок». Вишиванкова хода розпочалась від площі біля ПК «Хімік» та продовжилась по вулицях міста.

Детальніше...

День банківського працівника


Натисніть на зображення для збільшення

Заходи по відзначенню дня Вишиванки


У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен громадянин одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, школу чи садочок.

Детальніше...

Семінар з питань публічних закупівель


З 17 по 19 травня в Первомайській міській раді був проведений короткотерміновий  семінар з  питань публічних закупівель для керівників установ, організацій, державних, комунальних підприємств, спеціалістів у сфері публічних закупівель, який проводила викладач Інституту економічних досліджень.

Детальніше...

День вишиванки - 2016


Натисніть на зображення для збільшення

Усвідомлений вибір


В рамках проведення Тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я Первомайським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  заплановано ряд заходів. Цього року Тиждень планування сім’ї в нашому місті проходить з 16 по 20 травня.

Детальніше...

До Тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я


18 травня  Первомайським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з партнерами центру - благодійною організацією «Новий час» організовано та проведено в професійному ліцеї групову бесіду з елементами тренінгу «Цінність шлюбу».

Детальніше...

Шановні працівники музеїв!

Вітаю  вас  із професійним святом - Міжнародним днем музеїв!
Висловлюю вам щиру вдячність за натхненну працю й вірність професії. Сердечно бажаю вам творчої енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, поповнень музейних зібрань та розширення горизонтів наукових та професійних доробок.

Детальніше...

Мобільна версія | Повна версія

Ми живемо в Україні!

Відвідувачі

025694
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
76
199
275
24404
2966
3910
25694

Ваш IP: 54.80.184.8
Server Time: 2016-05-24 12:45:03
Счетчик joomla