Семінар «Взаємодія органів юстиції та фронт-офісів при реалізації повноважень у сфері реєстрації громадських об`єднань»

20 жовтня в місті Харків відбувся семінар, в якому взяли участь перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова, начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області Олександр Чурсін, керівник Програми розвитку громадянського суспільства Українського незалежного центру політичних досліджень Максим Лациба та експерт центру Соломія Старосольська та інші фахівці.

Детальніше...

Улюблений конкурс первомайців "Золота осінь"

джерело

Відбулося виїзне засідання обласного штабу по завершенню будівництва Фізкультурно-Оздоровчого Комплексу (ФОК)

19 жовтня в місті Первомайський відбувся черговий виїздний штаб з представниками підрядних та проектних організацій щодо будівництва фізкультурно-оздоровчого комп- лексу за участю керівників Департаменту капітального будівництва обласної державної адміністрації, Департаменту молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, міського голови Миколи Бакшеєва, першого заступника міського голови Антона Орєхова, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніни Харченко, Володимира Сторожева та ін.

Детальніше...

Апаратна нарада 17.10.16р.

17 жовтня на черговій апаратній нараді перший заступник міського голови Антон Орєхов інформував про підсумки навчально-освітньої поїздки до Німеччини делегації українських діячів місцевого самоврядування, яка відбулась за підтримки німецького уряду, та у якій він особисто брав участь.

Детальніше...

Міськрайонний діалог про децентралізацію

джерело

З перших вуст: актуальні проблеми м.Первомайський

джерело

 

День працівників харчової промисловості


Натисніть на зображення для збільшення

День Захисника Вітчизни


Натисніть на зображення для збільшення

Заходи в бібліотеках Первомайської міської ЦБС до Дня українського козацтва та Дня захисника України


14 жовтня в Україні відзначається подвійне свято День українського козацтва та День захисника України. Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.

Детальніше...

«Бронза» чемпионата Харьковской области и ответный матч Кубка Украины среди аматорских команд


FC Kvadro досрочно завоевал «бронзу» чемпионата Харь ковской области 2016г., тем самым выполнив задачу-минимум, которую поставил перед командой президент клуба Олег Гринько. Уже в ближайшее время команда поборется за Кубок Харьковской области, который начнется в середине октября. А в предварительном раунде Кубка Украины среди аматорских команд соперником FC KVADRO жребий выбрал одного из лидеров текущего чемпионата Украины среди аматоров – команду «Таврия-Скиф» (Роздол, Запорожская область).

Детальніше...

Мобільна версія | Повна версія

Ми живемо в Україні!

Відвідувачі

043854
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
101
143
628
41908
3312
3814
43854

Ваш IP: 54.167.160.23
Server Time: 2016-10-21 19:31:10
Счетчик joomla