Почесні громадяни міста

станом на 01.10.2016 року

Прізвище, ім’я по батькові

Місце роботи на момент отримання звання

Примітка

Агурєєва Варвара Лук’янівна

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Пенсіонер, за значний внесок в справу розвитку поліграфічної промисловості

 

Бабаєв Володимир Миколайович

33 сесія 5 скликання від 02.07.08р.

Перший заступник голови Харківської облдержадміністрації

 

Білоровський Олександр Ілліч

8 сесія 5 скликання від 14.09.06р.

Лікар хірург-стоматолог Первомайської ЦРЛ

Помер 24.04.06р.

Бовт Григорій Васильович

14 сесія 3 скликання від 09.09.99р.

Пенсіонер, колишній старший геодезіст ДП “Хімпром”

Помер

Бойко Людмила Іванівна

 16 сесія 7 скликання від 09.09.2016р.

Пенсіонер-педагог

 

Бондарєв Віктор Дмитрович

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Лікар-рентгенолог

 

Гайова Ганна Миколаївна

22 сесія  4 скликання від 19.08.04р.

Будівельник

Померла 23.02.12р.

Гарькавий Михайло Іванович

14 сесія 3 скликання від 09.09.99р.

Пенсіонер,  за вагомий внесок в розвиток виробництва ДП “Хімпром” та інфрастуктури міста

Помер 01.08.14р.

Гафич Іван Іванович

18 сесія 6 скликання від 29.08.11р.

Протоієрей Свято-Казанського храму м.Первомайський, за вагомий внесок у будівництво храму та активну участь у суспільному і релігійному житті міста

 

Гуцал Федір Павлович

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Пенсіонер, за значний внесок в соціально-економічний розвиток міста

 

Денисов Віталій Григорович

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Пенсіонер, за значний внесок в соціально-економічний розвиток міста

 

Драбан Луїза Борисівна

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Лікар-педіатр Первомайської центральної районної лікарні

 

Дьомін  Микола Олександрович

30 сесія 6 скликання від 31.07.12р.

Пенсіонер, за вагомий вклад в розвиток культури міста

 

Зима Михайло Іванович

22 сесія 4 скликання від 19.08.04р.

Спортсмен

 

Калініченко Микола Володимирович

46 сесія 6 скликання від 13.09.13р.

Викладач художнього відділення школи мистецтв, за вагомий вклад в розвиток культури міста

 

Кобченко Микола Харитонович

12 сесія 4 скликання від 14.08.03р.

Пенсіонер, за значний внесок в становлення та розвиток промислових об’єктів м.Первомайський, активну життєву позицію

Помер 24.07.14р.

Колєснікова Валентина Тихонівна

30 сесія 6 скликання від 31.07.12р.

Пенсіонер, за вагомий вклад в справу охорону здоров’я населення міста

 

Комов Митрофан Павлович

61 сесія 6 скликання від 11.09.14р.

Пенсіонер, колишній вчитель фізики та математики, інвалід ВВВ

 

Котовчихін Володимир Вікторович

61 сесія 6 скликання від 11.09.14р.

Начальник управління водопровідно-каналізаційного господарства

 

Коренєв Микола Михайлович

22 сесія 4 скликання від 19.08.04р.

Директор інституту охорони здоров’я дітей та підлітків

 

Коротка Раїса Степанівна

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Директор міської централізованої бібліотечної системи

 

Корягін Іван Васильович

75 сесія 6 скликання від 10.09.15р.

Директор приватного будівельно-монтажного підприємства “Міськсільбуд”

 

Кравцов Григорій Семенович

4 сесія 4 скликання від 15.08.02р.

Пенсіонер, за вагомий внесок в соціально-економічний розвиток міста

 

Крамчанінова Лідія Федорівна

14 сесія 3 скликання від 09.09.99р.

Завідуюча дошкільним  закладом № 10

 

Кутєпов Ігор Миколайович

35 сесія 4 скликання від 08.09.05р.

Директор спортивної ДЮШ олімпійського резерву “Металіст”

 

Лісовой Микола Федорович

22 сесія 3 скликання від 07.09.00р.

Муляр Первомайської філії «Харківгаз»

Помер 16.03.14р.

Лупальцев Володимир Іванович

22 сесія 4 скликання від 19.08.04р.

Академік відділення фундаментальних проблем медицини вищої школи академії наук, заслужений діяч науки і техніки, лауреат міжнародного рейтингу «Золота фортуна»

 

Мєшечко Федір Леонтійович

22 сесія 3 скликання від 07.09.00р.

Будівельник

 

Михлик Анатолій Іванович

75 сесія 6 скликання від 10.09.15р.

Пенсіонер, колишній секретар міської ради 5-го та 6-го скликання

 

Нічволодов Іван Васильович

26 сесія 3 скликання від 27.07.01р.

Пенсіонер, за значний внесок в справу виховання молоді та соціально-економічний розвиток міста

 

Орел В’ячеслав Іванович

35 сесія 4 скликання від 08.09.05р.

Лікар-хірург ЦРЛ

 

Павлиш Віта Анатоліївна

26 сесія 3 скликання від 25.07.01р.

Спортсменка

 

Панарін Іван Іванович

18 сесія 6 скликання від 29.08.11р.

Головний лікар Первомайського району

 

Панов Микола Іванович

22 сесія 4 скликання від 19.08.04р.

Професор, доктор юр.наук, академік Академії правових наук України, Заслужений діяч науки і техніки

 

Пархоменко Володимир Васильович

14 сесія 3 скликання від 09.09.99р.

Пенсіонер,  за вагомий внесок в соціально-економічний розвиток

Помер 02.06.07р.

Паюк Карл Іванович

16 сесія 7 скликання від 09.09.2016р.

Пенсіонер, громадський діяч у сфері просвітницької та миротворчої роботи, роботи з молоддю в Україні та Німеччині

 

Сахновська Тетяна Михайлівна

18 сесія 6 скликання від 29.08.11р.

Начальник відділу освіти міськвиконкому

 

Смагло Борис Григорович

4 сесія 4 скликання від 15.08.02р.

Пенсіонер, за вагомий внесок в розвиток виробництва ДП “Хімпром”

 

Сячин Володимир Степанович

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Директор Первомайської ЗОШ

І-ІІІ ст. №6

Помер 18.09.15р.

Татоян Армен Мілітонович

30 сесія 6 скликання від 31.07.12р.

Директор підприємства “Елегант-21”, за активну участь у суспільному житті міста

 

Теплицький Сергій Леонідович

55 сесія 5 скликання від 09.07.09р.

Міський голова м.Первомайський

 

Ткаченко Юрій Іванович

12 сесія 4 скликання від 14.08.03р.

Пенсіонер, за вагомий внесок в соціально-економічний розвиток

Помер 20.09.10р.

 

Троцько Олександр Олексійович

83 сесія 5 скликання від 08.09.10р.

Директор ПК “Хімік”

 

Ускова Раїса Іванівна

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Головна медсестра Первомайської ЦРЛ

 

Чорнойван Василь Якович

14 сесія 3 скликання від 09.09.99р.

Пенсіонер, за вагомий внесок в соціально-економічний розвиток

 

Чурута Григорій Михайлович

35 сесія 4 скликання від 08.09.05р.

Лікар акушер-гінеколог ЦРЛ

 

Ясинський Ігор Іванович

83 сесія 5 скликання від 08.09.10р.

Директор ВАТ “Терра”

 

 

Агафоненко Віктор Іванович

33 сесія 7 скликання від 31.08.17р.

Тренер-викладач

 

Балашов Олександр Степанович

33 сесія 7 скликання від 31.08.17р.

Ветеран Другої Світової війни