Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Первомайський»

Читати весь текст

Почесні громадяни міста

станом на 01.10.2016 року

Прізвище, ім’я по батькові

Місце роботи на момент отримання звання

Примітка

Агурєєва Варвара Лук’янівна

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Пенсіонер, за значний внесок в справу розвитку поліграфічної промисловості

 

Бабаєв Володимир Миколайович

33 сесія 5 скликання від 02.07.08р.

Перший заступник голови Харківської облдержадміністрації

 

Білоровський Олександр Ілліч

8 сесія 5 скликання від 14.09.06р.

Лікар хірург-стоматолог Первомайської ЦРЛ

Помер 24.04.06р.

Бовт Григорій Васильович

14 сесія 3 скликання від 09.09.99р.

Пенсіонер, колишній старший геодезіст ДП “Хімпром”

Помер

Бойко Людмила Іванівна

 16 сесія 7 скликання від 09.09.2016р.

Пенсіонер-педагог

 

Бондарєв Віктор Дмитрович

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Лікар-рентгенолог

 

Гайова Ганна Миколаївна

22 сесія  4 скликання від 19.08.04р.

Будівельник

Померла 23.02.12р.

Гарькавий Михайло Іванович

14 сесія 3 скликання від 09.09.99р.

Пенсіонер,  за вагомий внесок в розвиток виробництва ДП “Хімпром” та інфрастуктури міста

Помер 01.08.14р.

Гафич Іван Іванович

18 сесія 6 скликання від 29.08.11р.

Протоієрей Свято-Казанського храму м.Первомайський, за вагомий внесок у будівництво храму та активну участь у суспільному і релігійному житті міста

 

Гуцал Федір Павлович

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Пенсіонер, за значний внесок в соціально-економічний розвиток міста

 

Денисов Віталій Григорович

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Пенсіонер, за значний внесок в соціально-економічний розвиток міста

 

Драбан Луїза Борисівна

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Лікар-педіатр Первомайської центральної районної лікарні

 

Дьомін  Микола Олександрович

30 сесія 6 скликання від 31.07.12р.

Пенсіонер, за вагомий вклад в розвиток культури міста

 

Зима Михайло Іванович

22 сесія 4 скликання від 19.08.04р.

Спортсмен

 

Калініченко Микола Володимирович

46 сесія 6 скликання від 13.09.13р.

Викладач художнього відділення школи мистецтв, за вагомий вклад в розвиток культури міста

 

Кобченко Микола Харитонович

12 сесія 4 скликання від 14.08.03р.

Пенсіонер, за значний внесок в становлення та розвиток промислових об’єктів м.Первомайський, активну життєву позицію

Помер 24.07.14р.

Колєснікова Валентина Тихонівна

30 сесія 6 скликання від 31.07.12р.

Пенсіонер, за вагомий вклад в справу охорону здоров’я населення міста

 

Комов Митрофан Павлович

61 сесія 6 скликання від 11.09.14р.

Пенсіонер, колишній вчитель фізики та математики, інвалід ВВВ

 

Котовчихін Володимир Вікторович

61 сесія 6 скликання від 11.09.14р.

Начальник управління водопровідно-каналізаційного господарства

 

Коренєв Микола Михайлович

22 сесія 4 скликання від 19.08.04р.

Директор інституту охорони здоров’я дітей та підлітків

 

Коротка Раїса Степанівна

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Директор міської централізованої бібліотечної системи

 

Корягін Іван Васильович

75 сесія 6 скликання від 10.09.15р.

Директор приватного будівельно-монтажного підприємства “Міськсільбуд”

 

Кравцов Григорій Семенович

4 сесія 4 скликання від 15.08.02р.

Пенсіонер, за вагомий внесок в соціально-економічний розвиток міста

 

Крамчанінова Лідія Федорівна

14 сесія 3 скликання від 09.09.99р.

Завідуюча дошкільним  закладом № 10

 

Кутєпов Ігор Миколайович

35 сесія 4 скликання від 08.09.05р.

Директор спортивної ДЮШ олімпійського резерву “Металіст”

 

Лісовой Микола Федорович

22 сесія 3 скликання від 07.09.00р.

Муляр Первомайської філії «Харківгаз»

Помер 16.03.14р.

Лупальцев Володимир Іванович

22 сесія 4 скликання від 19.08.04р.

Академік відділення фундаментальних проблем медицини вищої школи академії наук, заслужений діяч науки і техніки, лауреат міжнародного рейтингу «Золота фортуна»

 

Мєшечко Федір Леонтійович

22 сесія 3 скликання від 07.09.00р.

Будівельник

 

Михлик Анатолій Іванович

75 сесія 6 скликання від 10.09.15р.

Пенсіонер, колишній секретар міської ради 5-го та 6-го скликання

 

Нічволодов Іван Васильович

26 сесія 3 скликання від 27.07.01р.

Пенсіонер, за значний внесок в справу виховання молоді та соціально-економічний розвиток міста

 

Орел В’ячеслав Іванович

35 сесія 4 скликання від 08.09.05р.

Лікар-хірург ЦРЛ

 

Павлиш Віта Анатоліївна

26 сесія 3 скликання від 25.07.01р.

Спортсменка

 

Панарін Іван Іванович

18 сесія 6 скликання від 29.08.11р.

Головний лікар Первомайського району

 

Панов Микола Іванович

22 сесія 4 скликання від 19.08.04р.

Професор, доктор юр.наук, академік Академії правових наук України, Заслужений діяч науки і техніки

 

Пархоменко Володимир Васильович

14 сесія 3 скликання від 09.09.99р.

Пенсіонер,  за вагомий внесок в соціально-економічний розвиток

Помер 02.06.07р.

Паюк Карл Іванович

16 сесія 7 скликання від 09.09.2016р.

Пенсіонер, громадський діяч у сфері просвітницької та миротворчої роботи, роботи з молоддю в Україні та Німеччині

 

Сахновська Тетяна Михайлівна

18 сесія 6 скликання від 29.08.11р.

Начальник відділу освіти міськвиконкому

 

Смагло Борис Григорович

4 сесія 4 скликання від 15.08.02р.

Пенсіонер, за вагомий внесок в розвиток виробництва ДП “Хімпром”

 

Сячин Володимир Степанович

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Директор Первомайської ЗОШ

І-ІІІ ст. №6

Помер 18.09.15р.

Татоян Армен Мілітонович

30 сесія 6 скликання від 31.07.12р.

Директор підприємства “Елегант-21”, за активну участь у суспільному житті міста

 

Теплицький Сергій Леонідович

55 сесія 5 скликання від 09.07.09р.

Міський голова м.Первомайський

 

Ткаченко Юрій Іванович

12 сесія 4 скликання від 14.08.03р.

Пенсіонер, за вагомий внесок в соціально-економічний розвиток

Помер 20.09.10р.

 

Троцько Олександр Олексійович

83 сесія 5 скликання від 08.09.10р.

Директор ПК “Хімік”

 

Ускова Раїса Іванівна

26 сесія 3 скликання від 25.08.01р.

Головна медсестра Первомайської ЦРЛ

 

Чорнойван Василь Якович

14 сесія 3 скликання від 09.09.99р.

Пенсіонер, за вагомий внесок в соціально-економічний розвиток

 

Чурута Григорій Михайлович

35 сесія 4 скликання від 08.09.05р.

Лікар акушер-гінеколог ЦРЛ

 

Ясинський Ігор Іванович

83 сесія 5 скликання від 08.09.10р.

Директор ВАТ “Терра”

 

 

Агафоненко Віктор Іванович

33 сесія 7 скликання від 31.08.17р.

Тренер-викладач

 

Балашов Олександр Степанович

33 сесія 7 скликання від 31.08.17р.

Ветеран Другої Світової війни

 
     
     

 

 

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн. 
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

 

 

 

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

 

  

 

 

 

 

 

 

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

  

 

 



 

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

 


 

 

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

 

 

 

 

 

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

 

 


  

 

Проект ЄС «Угода мерів – Схід» 

 

 


  

 

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

 


 

  

 

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»