СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

Комісія з питань депутатської діяльності,

етики та місцевого самоврядування:

 Голова комісії:

1. Ісмаілов Мааріф Огтай огли - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

Члени комісії:

2.Давиденко Олексій Володимирович -  від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської області

3. Мироненко Олена Іванівна - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

4. Ключко Тетяна Олександрівна - від Первомайської міської партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

5. Платухін Олександр Георгійович - від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської  області.

 


Комісія з питань бюджету, фінансів та комунальної   власності:

 Голова комісії:

1. Ясинський Олександр Іванович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Члени комісії:

2. Цимбалов Роман Іванович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Логвиненко Олексій Олександрович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

4. Бакаєв Микола Іванович - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»           

5. Спіров Іван Миколайович - від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської області

6. Пирожок Олександр Іванович - від Первомайської міської організації політичної партії «Волонтерська партія України»

 


Комісія з питань економічного розвитку та промислового комплексу:

Голова комісії:

1. Полянська Тетяна Володимирівна - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»

Члени комісії:

2. Бурнаєв Сергій Геннадійович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Потапов Микола Васильович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

4. Удовенко Роман Володимирович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»    

5. Гольденберг Михайло Вікторович - від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської області

6. Чуб Тамара Григорівна - від Первомайської міської організації політичної партії «Соціалісти»

 


Комісія з питань житлово-комунального господарства,

благоустрою, екології та земельних відносин:

Голова комісії:

1. Цимбалов Іван Олексійович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Члени комісії:

2. Гоженко Олег Вікторович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Мітрохін Валерій Михайлович  - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

4. Логвиненко Олександр Олексійович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

5. Шаповалов Олексій Олександрович - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»

6. Ільїн Сергій Олександрович - від Первомайської міської  організації політичної партії «Волонтерська партія України»

 


Комісія з питань соціально-культурного розвитку:

 Голова комісії:

1. Рарог Світлана Василівна  - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Члени комісії:

2.  Яців Олексій Орестович  - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Татоян Армен Мілітонович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

4. Клочкова Яна Олександрівна - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»

5. Барабан Юрій Васильович - від Первомайської міської організації політичної партії «Соціалісти»

 


 Комісія з питань законності та правопорядку:

Голова комісії:

1. Петренко Володимир Петрович - від Первомайської міської організації партії «Відродження»

Члени комісії:

2. Ковирін Олександр Володимирович - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

3. Балобанова Людмила Василівна - від Первомайської міської організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

4. Павленко Ніна Петрівна - від Первомайської міської партійної організації політичної  партії «НАШ КРАЙ»

5. Охапкін Андрій Валерійович - від Первомайської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Харківської області

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн. 
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

 

 

 

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

 

  

 

 

 

 

 

 

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

  

 

 



 

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

 


 

 

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

 

 

 

 

 

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

 

 


  

 

Проект ЄС «Угода мерів – Схід» 

 

 


  

 

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

 


 

  

 

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»