Нарада з сільськими головами з приводу фінансування другого етапу Медичної реформи.

12 лютого о 12.00 год. в малій залі міської ради відбулась зустріч головного лікаря КНП «Первомайська центральна районна лікарня» Івана Панаріна з керівництвом міста Первомайський та сільськими головами Первомайського району.

Чи то зимові погодні умови, чи не цікавість сільських голів до питання медицини завадили їм в більшості своїй відвідати запланований заздалегідь захід. Тому на обговоренні були присутні голови Ржавчицької і Грушинської сільських рад та перший заступник Олексіївського сільського голови.
Не зважаючи на невеликий формат заходу, всі присутні отримали важливу інформацію від Івана Панаріна про другий етап реформування медичної галузі та детальні роз’яснення пакетів послуг, які плануються надавати населенню в первомайській лікарі. Також Іван Іванович звернувся за матеріальною допомогою до всіх присутніх з приводу придбання необхідного обладнання для того, щоб лікарня продовжила надання послуг у квітні 2020 року без перешкод.
На зустрічі було вирішено звернутись до всіх без виключення сільських голів та керівництва району для отримання від них невідкладної фінансової допомоги.
«Лікарня спільна! І будь-які питання, а тим більше, питання втілення державної реформи медичної галузі, ми повинні вирішувати спільними зусиллями!», - наголосив перший заступник міського голови Антон Орєхов.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»