Мешканці міста 60+ відтепер будуть передавати міській раді свій життєвий досвід

Зокрема поважні городяни ділитимуться своїм досвідом роботи у сфері забезпечення життєдіяльності громади. Так прописано у Положенні Ради старійшин при міському голові м.Первомайський, створеного за ініціативою Миколи Бакшеєва.
21 січня Рада старійшин міста провела першу зустріч.

«Один в полі не воїн. Ми налагодили співпрацю з молоддю міста, але мені хотілось звернутись за допомогою і до вас. Ви – наша еліта, і я пропоную вам спілкування, щоб переймати ваш життєвий досвід на користь всієї громади», - з такою пропозицією почав свою зустріч з запрошеними міський голова Микола Бакшеєв.
Міську владу представляли секретар міської ради Сергій Чемшит, перший заступник міського голови Антон Орєхов, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко, керівники декількох відділів апарату виконкому.
Микола Бакшеєв презентував звіт про роботу у 2019 році, а потім детально, по кожному окремому пункту дав коментарі.
Розповідаючи про досягнення, міський голова не приховав і основні проблеми міста, які потребують не тільки коштів, але і порад. «Ми повинні розуміти, чим живуть наші мешканці, що їх турбує найбільше. Не можна забувати і про обмін досвідом поколінь, який нам необхідний сьогодні. Наша мета – забезпечення нормального життя первомайців. Я пропоную, перш ніж виносити проекти важливих рішень на сесії та засідання виконкому, обговорювати їх на засіданнях Ради, які проводити щомісяця».
Микола Бакшеєв нагадав, що для роботи Ради необхідно обрати голову та заступника, тому він запропонував всім порадитись і на наступному засіданні надати пропозиції для голосування.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»