Звіт про роботу установ міста станом на 06.12.2019 року

Заміна запірної арматури – 2шт. та трубопроводу водопостачання 3,5м.п. вул. Світанкова 4-;

Виконано 38 заявок з ремонту сантехнічного обладнання від населення та прочищено 169м.п. зливових та каналізаційних труб.

Ремонт сходів входу у під’їзд – ½-24-4п;

Частковий ремонт штукатурного покриття під’їзду – ½-58, ½-10.

Поточний ремонт піддашку входу в під’їзд – 6-25-1п, 6-24-2п, вул. Спортивна 8А.

Скління вікон під’їздів – 3 мкр-н, 4 мкр-н, вул. Світанкова – 65 м2.

Виконувались роботи з ремонту та обстеження комунального штучного освітлення: пр-т. 40 років Перемоги, 4-15,5.

Обстеження та ремонт ліній зовнішнього штучного освітлення міста.

Виконано 14 ремонтних заявок по енергетичній службі від населення та проведені планово профілактичні роботи систем електропостачання багатоповерхових будинків: 3-2, ½-54, 6-8.

Прибирання та розчищення доріг та тротуарів міста від снігу та інші роботи.

Заступник начальника ВЕВ Олексій Гриценко

ЗВІТ відділу культури і туризму виконавчого комітету Первомайської міської ради за період з 30.11.2019-05.12.2019 року

29-го листопада працівники Палацу культури «Хімік» брали участь у семінарі-практикумі на тему «Відновлення традиційного весільного обряду Слобожанщини», який відбувся в приміщенні Комунального закладу «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтв» (м. Харків).

29 листопада в хабі «КОМОРА» відбувся перегляд фільмів репертуару Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA.

Також, 29 листопада, на базі Первомайської ЦБС проведено засідання літературно-поетичного клубу «Тепло».

У суботу, 30-го листопада, на головній сцені Палацу культури «Хімік» святково відкрився новий театральний сезон. Для режисера-постановника, керівника народного театру «Сучасник» Наталі Денисової він став 10-м ювілейним відкриттям. Традиційно бралв участь і народний театр «Зеркало+» режисер-постановник Тетяна Денисова. Керівники колективів привітали усіх з відкриттям театрального сезону та провели обряд посвячення новачків в актори.

3 грудня до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в центральній міській бібліотеці спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведені інтерактивні ігри з учнями старших класів.

Розпочата робота фахівцями Первомайського краєзнавчого музею з виготовлення захисного ковпаку та тумби для макету Олексіївської фортеці, який був створений завдяки реалізації громадського проекту бюджету участі «Первомайщина - територія історичної спадщини», за який проголосувало більшість жителів нашого міста, і найголовніше, завдяки ентузіазму і величезній кропіткій праці автора проекту Людмили Федорченко, а також співробітників музею і багатьох помічників, як дітей, так і дорослих.

Начальник відділу культури і туризму Ольга ПАВЛОВА

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»