Дні сталої енергії

В м.Первомайський вдруге в рамках ініціативи "Угоди мерів" проводяться Дні сталої енергії з метою популяризації ощадного ставлення до енергоресурсів серед населення міста, підвищення культури споживання місцевих громадян, енергозбереження та охорони довкілля.


09 вересня в ПК «Хімік» відбулось урочисте відкриття Днів сталої енергії та відкриття виставки «Сучасні технології енергозбереження та енергоефективності».
У заході взяли участь заступник начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Олена Мороз, міський голова Микола Бакшеєв, перший заступник міського голови Антон Орєхов.
На виставці компанії презентують енергоефективні товари – як практичний приклад та досвід впровадження енергозберігаючих рішень в жилому секторі, в бюджетних закладах та на виробництві.
Другий день проведення Днів сталої енергії в місті розпочався з тренінгу для директорів бюджетних організацій та завгоспів щодо подальшого розвитку системи енергоменеджмента міста. Перший заступник міського голови Антон Орєхов розповів про заходи з енергозбереження, що були запроваджені в місті та за отриманий економічний та фінансовий ефект. Також розповів про «Міську політику сталого енергетичного міста Первомайський» на наступні роки. В заході прийняли участь представники галузі енергозбереження. Представником компанії «ТОП-Інформ» був проведений тренінг «Енергоаудит як інструмент підвищення енергоефективності бюджетних будівель», були розглянуті заходи по енергозбереженню як затратні, так і малозатратні. Представники «ТД «ЛЕД ЕНЕРДЖІ» звернули увагу учасників на переваги світлодіодного освітлення, норми освітлення, вплив застарілого освітлювального обладнання на екологію та здоров’я.
Також було проведено популяризацію енергозбереження серед дітей. Школярам було запропоновано відчути себе в ролі енергоаудитора та виконати енергоаудит власної школи. Вони мали змогу попрацювати з професійними приладами енергоаудитора, такими як тепловізор, люксметр, термогігрометр, анемометр, лазерний дальномір. Учням запропонували вигадати енергозберігаючі заходи для власного дому, щоб допомогти батькам заощадити кошти на новий велосипед чи комп’ютер. Діти пішли задоволені, з новими знаннями та подарунками.
Завершаючим заходом другого дня для директорів комунальних закладів, інженерів, енергетиків було проведення комерційним директором компанії «ТОП –Інформ» Ободовським Б.В. тренінг «Енергоаудит як інструмент підвищення енергоефективності комунальних будівель». Ободовський Б.В. поділився власним досвідом проведення енергоаудитів комунальних підприємств та розповів про найбільш розповсюджені енергозберігаючі заходи для комунальних підприємств. Представники компанії ТОВ «ТД «ЛЕД ЕНЕРДЖІ» наголосили на важливості енергозбереження, розповіли про альтернативну енергетику та про можливі наслідки необізнаності в даній сфері.
Третій день Днів сталої енергії розпочався в закладах дошкільної освіти з ігор та естафет на тему сортування сміття, екологічного виховання, енергозбереження.
Серед старших учнів закладів освіти міста пройшов велоквест «Знайди енергію» під девізом «Велосипед – найекологічніший транспорт! Велоквест – енергія руху!». Учні весело та змістовно провели час, пройшовши 9 локацій, де відповідали на запитання про енергозбереження та енергоефективність та набирали бали. Всім учасникам були вручені подарунки – термометри енергозбереження за участь у велоквесті «Знайди енергію». Абсолютним переможцем за правильні та креативні відповіді стали учні ЗОШ №5, які були нагороджені пам’ятними подарунками (енергозберігаючими ліхтариками).

Мобільна версія | Повна версія
Ви тут

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн. 
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

 

 

 

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

 

  

 

 

 

 

 

 

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

  

 

  

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

 


 

 

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

 

 

 

 

 

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

 

 


  

 

Проект ЄС «Угода мерів – Схід» 

 

 


  

 

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

 


 

  

 

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»