Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Інспекторам праці повернули право здійснювати контроль за додержанням законодавства про працю

На засіданні Уряду 21.08.2019 року ухвалено Постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю».

Зазначеною постановою  затверджено Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю​ та Порядок здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю.
Порядками визначено процедуру здійснення контролю:
- Державною службою України з питань праці та її територіальними органами;
- виконавчими органами міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад.

Так, органам місцевого самоврядування відновили контрольні повноваження щодо здійснення на відповідних територіях контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, а саме:
- своєчасної та у повному обсязі оплати праці;
- додержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці;
- оформлення трудових відносин.

Відповідно Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, інспекційні відвідування можуть здійснюватись:
- за зверненням працівника про порушення стосовно нього законодавства про працю;
- за зверненням фізичної особи, відносно якої порушено правила оформлення трудових відносин;
- за рішенням керівника органу контролю з питань виявлення неоформлених трудових відносин, прийнятого за результатами аналізу інформації отриманої з загальнодоступних джерел та деяких інших джерел органів державної влади, профспілок.

Шановні роботодавці!
Використання незадекларованої праці є грубим порушенням трудового законодавства. Вам необхідно якнайшвидше легалізувати трудові відносини з найманими працівниками. У випадку ігнорування цієї вимоги до керівників підприємств і приватних підприємців контролюючі органи вимушені будуть застосовувати всі заходи впливу в межах їх компетенції.

Начальник відділу контролю за додержанням
законодавства про працю – інспектор праці                                               Т.І. Стещенко

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)