Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Звернення міського голови Миколи Бакшеєва щодо організації освітнього процесу

Звернення міського голови Миколи Бакшеєва щодо організації освітнього процесу

Шановні батьки та школярі Первомайського! Звертаюсь з проханням зробити все можливе, щоб 2 вересня було святковим, а навчанню протягом всього року нічого не заважало.

Зважаючи на ситуацію з фінансуванням та оптимізацією шкіл, рішенням виконкому початок навчального процесу для шкіл №1 і №4 перенесений на бази інших шкіл.

Для 1-ї школи:
1-4 класи переходять на базу гімназії №3;
5-9 класи переходять на базу школи №5.

Для 4-ї школи:
1-3 класи переходять на базу школи №5;
4-11 класи переходять на базу школи №7.

Ми обговорювали цю необхідність з початку літа і мали достатньо часу для обговорень. Більше того, за ті два тижні, що залилились, ми все ще маємо можливість розглянути інші варіанти - за узгодження з відділом освіти та побажанням батьків. Інші варіанти переходу можуть бути обговорені для цілих класів - відділ освіти цими днями працює дуже багато, і я їм за це вдячний.

Чого точно не відбудеться - міська рада НЕ має планів, щодо відновлення освітніх процесів в школах 1 та 4. Інформація про ніби-то відновлення навчання в цих школах - чутки.

Рада визначилась з долею цих шкіл. Повноваження щодо створення та ліквідації шкіл є лише у міської ради. В нашому випадку вона ВИЗНАЧИЛАСЬ, щодо долі цих навчальних закладів.

Так, ідуть судові процеси - це тривала епопея, ви знаєте. Так, перед виборами їздили делегації до Києва. Але перед виборами легко привозити обіцянки "розібратися", натомість грошей в бюджеті більше не стало. Як ви мабуть чули, є ризик що їх стане навіть ще менше - міські голови зараз відстоюють кошти, які були заплановано раніше.

З Києва можна привезти обіцянки, але грошей для шкіл так ніхто і не знайшов. Рішення, яке ми ухвалили та обговорили ще навесні - об'єктивна реальність, а не примха депутатів.

Тому робоче місце вчителів та місце навчання учнів визначено рішенням виконкому. Відсутність вчителів за місцем роботи буде вважатися прогулом, закон вимагатиме відповідальності за невиконання рішення виконкому.

Звісно, є ті, хто хоче конфлікту замість організації процесу навчання в нових умовах. Але я прошу батьків оберегти від цього школярів.

Щоб 2 вересня пройшло святково, а навчання спокійно, прийдіть до відділу освіти, чи до гімназії, 5, 7 школи та переконайтеся, що діти вчитимуться в нормальних умовах.

Ми робимо все, що в наших силах для цього.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)