Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Публічна дискусія у хабі «Комора» 23 серпня, 2019 року

Публічна дискусія у хабі «Комора» 23 серпня, 2019 року

Первомайська міська рада наприкінці червня ухвалила рішення про реорганізацію шкіл, яке викликало неоднозначне ставлення до цього громадськості міста. Необхідність реорганізувати школу виникла через неможливість достатнього фінансування освіти та об’єктивне зменшення кількості дітей у місті.

Наразі, коли до 1 вересня залишилось менше двох тижнів, громаді важливо розуміти:

• яким все ж таки буде освітній процес у 2019/2020 році
  • якими будуть наступні кроки міської ради
  • що вже зроблено задля того, щоб забезпечити доступ до освіти всім учням Первомайського

Задля інформування первомайської громади про поточний стан організації освітнього процесу Український кризовий  медіа-центр та програма USAID #ВзаємоДія! організовують дискусію у медіа-хабі «Комора».

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Модераторка – Юлія Гриценко

Реєстрація учасників

Кава-брейк

Мер міста Первомайський Микола Бакшеєв:

«Поточний стан організації освітнього процесу та наступні кроки Первомайської міської ради»

11:10 – 11:20

Начальник відділу освіти Первомайської міської ради Аліна Садченко: «Підготовка шкіл до нового навчального року: покращення якості освіти та перспективи мережі закладів освіти»

11:20 – 11:30

Директори шкіл міста Первомайський:

«Мережа закладів, вільні місця для учнів,  вакансії для педагогічних працівників, робітників. Основні проблемні моменти»

11:30 – 11:50

Дискусія (директори шкіл, начальник відділу освіти, мер, представники батьківських комітетів)

11:50 – 12:20

Відповіді на запитання присутніх

Кава та неформальне спілкування

Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!». Окремі думки, висловлені під час заходу та у матеріалах, є відповідальністю організаторів і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID або Уряду США.

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» —п’ятирічна ініціатива USAID, яка має на меті допомогти Україні у зменшенні рівня корупції та підвищенні підзвітності та прозорості управління. Проект спрямований на розширення повноважень ключових урядових інституцій у боротьбі з корупцією, побудові громадської підтримки та участі в антикорупційних зусиллях та зменшенні толерантності громадян до корупції.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)