Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Делегація GIZ з керівництва вищого рівня завітала до міста Первомайський

Делегація GIZ з керівництва вищого рівня завітала до міста Первомайський

Міський голова Микола Бакшеєв та представники міської влади зустрілися з д-ром Крістофом Баєром, заступником голови правління GIZ та д-ром Мікаелою Баур, керівницею департаменту GIZ для Європи, Середземномор'я та Центральної Азії, щоб проказати результати спільної співпраці.

Гості завітали до пологового відділення Первомайської ЦРЛ, відвідали школу №2, побували в центральній міській бібліотеці та в ХАБ «Комора».

Допомога німецьких партнерів допомогла місту реалізувати значну кількість проектів та ініціатив у сфері реконструкції та ремонту об'єктів соціальної інфраструктури, охорони здоров'я, освіти, культури, центру надання адміністративних послуг. Це дало змогу поліпшити їх матеріально-технічну базу, підвищити кваліфікації та набути нові компетенції співробітниками ЦНАПу, соціальними працівниками та залучити громадських активістів.

Зустріч дозволила підвести підсумки успіхів та обговорити проблеми, що виникали під час реалізації проектів. Також важливою частиною візиту стало обговорення потреб громади у подальшій допомозі, яка може бути надана в рамках майбутніх партнерських відносин з GIZ.