Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - АТ «Харківгаз» проводить підготовку газових мереж до роботи в опалювальному сезоні

Для забезпечення безаварійної роботи газових мереж в області, до початку опалювального сезону АТ «Харківгаз» планує перевірити більше 2 тис. км. газопроводів. При цьому, 1,5 тис. км. є замортизованими і використовуються більше 40 років.

Перевірка газопроводів, в деяких випадках, супроводжується припиненням газопостачання споживачам. Під час її проведення фахівцями компанії виявляються та ліквідовуються пошкодження на газопроводах та витоки газу.
Припинення газопостачання для проведення планових робіт відбувається відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання та Кодексу ГРМ. Після завершення робіт, відновлення газопостачання здійснюється за умови присутності споживача в домоволодінні та відсутності в будинку (квартирі) порушень правил безпеки, що можуть призвести до аварійної ситуації.
Так, згідно п. 5.7 глави V розділу 5 Правил безпеки систем газопостачання, затверджених Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, припинення подачі газу споживачу здійснюється у випадках:
· наявності витоків газу;
· несправної автоматики безпеки;
· несправних оголовків димових і вентиляційних каналів;
· відсутності тяги в димових і вентиляційних каналах;
· самовільного підключення газових приладів і пристроїв споживача до системи газопостачання;
· не забезпечення власником (балансоутримувачем) технічного обслуговування газового обладнання та мереж в будинку;
· не відповідності системи газопостачання житлового будинку проектній та виконавчо-технічній документації.
Тобто, АТ «Харківгаз» не має права відновити газопостачання у будинок, де є ризик для життя і здоров’я його мешканців. Для пуску газу, споживачу необхідно усунути порушення, що суперечать вимогам Правил безпеки систем газопостачання.
Що стосується технічного обслуговування газових мереж та обладнання в будинку, умови для його проведення забезпечує споживач. Така послуга є платною та ринковою. Надають послуги з технічного обслуговування спеціалізовані організації, які мають державний дозвіл на ці роботи. Згідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги», власник/співвласники будинку самостійно обирають спеціалізовану організацію для виконання техобслуговування. Замовити таку послугу та укласти відповідний договір також можливо з АТ «Харківгаз».
Перевірка, обслуговування, ремонт димових і вентиляційних каналів теж здійснюються спеціалізованими організаціями, що мають державний дозвіл на роботи.
АТ «Харківгаз» просить клієнтів компанії з порозумінням поставитись до необхідності підготувати газові мережі до зими аби уникнути тривалих відключень газу в період холодів. Також компанія просить власників та балансоутримувачів провести всі необхідні заходи в будинках, які дозволять безпечно споживати газ.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)