У Первомайському відкрито пологове відділення центральної районної лікарні, відремонтоване за підтримки Уряду Німеччини

У четвер, 13 червня, було відкрито пологове відділення Первомайської центральної районної лікарні після проведення капітального ремонту. Ремонт будівлі було здійснено за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, що діє за дорученням Уряду Німеччини у співпраці з Первомайською міською радою.

У церемонії відкриття взяли участь міський голова м. Первомайський Микола Бакшеєв, заступник директора департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Геннадій Бондарчук, головний спеціаліст акушер-гінеколог департаменту охорони здоров’я ХОДА Людмила Гапонова, головний лікар Іван Панарін, керівник та менеджер проектів GIZ Майк Маттес та Рене фон Прондзінскі, завідувачка відділення Ольга Сорокіна.

КНП Первомайська центральна районна лікарня - єдиний заклад вторинного рівня надання медичної допомоги у місті та в районі. Лише за минулий рік кількість людей, яким було надано медичні послуги, становить понад 200 000 осіб.

За підтримки Уряду Німеччини було проведено капітальний ремонт внутрішніх приміщень єдиного в районі пологового відділення. Перепланування приміщень стаціонару створило можливість комфортного перебування в палатах індивідуального та сімейного типу. Німецька сторона забезпечила відділення новими меблями, медичним обладнанням, а також було облаштоване приміщення пральні. Медичний персонал взяв участь в серії тренінгів з розвитку комунікативних навичок і стресостійкості. Крім того, GIZ надали підтримку в розробці стратегії розвитку Первомайської центральної районної лікарні.

«Місто має незавантажену інфраструктуру, яка здатна прийняти внутрішньо переміщених осіб, але вона має дуже зношений стан. Проекти GIZ підвищили здатність соціальних закладів міста щодо обслуговування та інтеграції переселенців. Пологове відділення центральної районної лікарні є одним з таких прикладів», - відзначив міський голова Микола Бакшеєв.

Довідка:

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність, сталий економічний розвиток. Німецька співпраця також охоплює подолання кризової ситуації на сході країни. При цьому особлива увага приділяється підтримці українських громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)