Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Консультаційна зустріч з планування та моніторингу процесу реалізації проектів Бюджету участі (громадського бюджету) в місті Первомайський

A- A A+

Зустріч, як і планувалось, відбулась 28 січня в Первомайській міській раді за участю членів координаційної ради Бюджету участі, авторів проектів-переможців, представників структурних підрозділів виконавчого комітету та місцевих ЗМІ.

Спеціальний гість, координаторка проекту Анна Ніколенко-Баєва поінформувала про мету заходу та надала слово першому заступнику міського голови Антону Орєхову, який привітав авторів проектів - переможців голосування 2018 року.
Автори презентувати свої проекти, які мають бути реалізовані в рамках Бюджету участі (громадського бюджету) у м. Первомайський впродовж 2019 року та разом з іншими учасниками зустрічі покроково опрацювали їх детальний план виконання.
Потім на основі аналізу етапів впровадження Бюджету участі (громадського бюджет) у м. Первомайський впродовж 2017 та 2018 років було обговорено подальші кроки для його вдосконалення.
Захід відбувся у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.