Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - В Центральній районній лікарні стартував проект «Майбутнє створюється зараз».

В Центральній районній лікарні стартував проект «Майбутнє створюється зараз».

Проект реалізується в рамках Гранту, що надається Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України за підтримки Світового банку. Загальна вартість - понад 4 млн.грн.

Завданням проекту є створення умов для реабілітації фізичного, психологічного та соціального характеру як для ветеранів АТО, внутрішньо переміщених осіб, так і для всього населення міста Первомайський.
В фізіотерапевтичному відділенні уже розпочалися ремонтні роботи: проводиться перепланування кабінетів, виконуються демонтажні роботи, завезені будівельні матеріали.
Уже придбані сучасні тренажери, яких раніше не було в лікарні, прості та зручні у використанні, з м’якими сидіннями, які будуть використовуватись у фізичній реабілітації пацієнтів для відновлення рухів рук і ніг.
Медичний персонал задоволений такими змінами: «Сучасно обладнане відділення реабілітації, - підкреслює старша медична сестра Зоя Ткаченко, - допоможе пацієнтам швидше відновитись після оперативних втручань, кардіологічних недуг, інсультів та інших церебральних уражень».
Міський голова Микола Бакшеєв зазначив, що навіть найкращий медик не може лікувати без належного обладнання та приміщень, тому ми націлились на створення у нашій лікарні комфортних умов для лікарів та пацієнтів.

Ніна Харченко