Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів - Планове засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради

Планове засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради

26 грудня було проведено чергове засідання виконавчого комітету, на якому спочатку заслухали інформацію начальника відділу культури та туризму про роботу закладів культури по обслуговуванню мешканців міста.

Члени виконкому затвердили План роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради на 2018 рік. прийняли рішення про організацію та проведення громадських робіт у 2019 році, затвердили склад міської комісії з питань призначення ( відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам та робочої групи щодо здійснення додаткових перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб, встановили режим роботи об’єкта торгівлі – торговельного павільйону “Посад”.
Також були внесені зміни до фактичної мережі закладів дошкільної і загальної середньої освіти м. Первомайський на ІІ семестр 2018/2019 навчального року та закріплені території обслуговування за закладами дошкільної і загальної середньої освіти.

На засіданні були встановлені тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення Первомайському КВУ ВКГ:
- централізоване водопостачання – 20,04 грн за 1 куб.м (з ПДВ);
- централізоване водовідведення - 31,01 грн за 1 куб.м (з ПДВ).