Чергова 53 сесія міської ради 7 скликання

Після проведення спільного засідання депутатських комісій секретар міської ради Сергій Чемшит розпочав сесію. Розглянувши проекти рішень щодо виконання міських програм та затвердивши нові, депутати прийняли бюджет міста на 2019 рік і внесли зміни до бюджету міста на поточний рік.

Також було доповнено Перелік адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг в м.Первомайський пунктами:

-надання пільги на придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу»;

- призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”»;

- надання державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами особам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування»;

- надання матеріальної допомоги з місцевого бюджету.

На сесії були визначені об’єкти землеустрою для формування земельних ділянок комунальної власності, які плануються для винесення на земельні торги (аукціон), затверджена документація із землеустрою, прийняті рішення про передачу земельних ділянок у власність громадянам та розглянуті інші важливі питання.

В завершенні сесії депутати надали згоду ТОВ «ППП-1» на оренду земельної ділянки, розташованої в промзоні на території колишнього ДП «Хімпром» для будівництва фотоелектричної (сонячної) станції за умовами «зеленого тарифу».

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,