Адміністратори Центру надання адміністративних послуг в м.Первомайський Харківської області здійснили перший прийом документів «на дому»

У Центр надання адміністративних послуг звернувся житель міста Первомайський, який в зв'язку з хворобою не зміг самостійно звернутися в ЦНАП. Завдяки «Кейсу “Мобільний Офіс”» чоловік зміг отримати адміністративну послугу з питання державної реєстрації права власності, не виходячи з власного будинку. Адміністраторам він надав необхідні дані, які були внесені до Державного реєстру нерухомого майна.

Нагадаємо, що «Кейс “Мобільний Офіс”» забезпечений всім необхідним обладнанням для надання адміністративних послуг, тому мешканці міста можуть отримати повний перелік послуг, як у стаціонарному Центрі.

У комплектацію мобільного офісу входять ноутбук, прилад для зчитування ID-паспортів, принтер, сканер, модем та інше необхідне обладнання. За допомогою мобільного офісу громадяни, які за станом здоров'я не мають можливість самостійно відвідати ЦНАП, можуть отримати послугу вдома або за місцем знаходження (наприклад, лікарні).
ЦНАП м.Первомайський надає 131 адміністративну послугу.
Для більш детальної інформації необхідно звернутися по телефону (05748) 3-41-03 або по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з обов'язковим зазначеним зворотного зв'язку).
Висловлюємо щиру подяку Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ) за багаторічну і плідну співпрацю в межах проекту «Підтримка українських регіонів у зв'язку зі збільшенням кількості ВПО».

Центр надання адміністративних послуг в м.Первомайський

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net