Засідання виконавчого комітету 24 жовтня 2018 року

24 жовтня 2018 року відбулось засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради. Про стан надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг в м. Первомайський доповідала начальник відідлу-адміністратор ЦНАП Людмила Косінова, яка повідомила, що організація роботи центру побудована за принципом «єдиний офіс» та «відкритий простір».

В червні було затверджено оновлений Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр у кількості 118 послуг, з яких:

• 40 послуг центральних органів виконавчої влади;
  • 78 послуг виконавчого комітету Первомайської міської ради;
  • документи дозвільного характеру.

У 2018 році з загальної кількості вхідних документів надійшло: 1471 заява на надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради, 698 заяв центральних органів виконавчої влади та 6 з видачі документів дозвільного характеру.

У червні 2018 року Центр надання адміністративних послуг прийняв участь у конкурсі, що був організований Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) «ЦНАП фасилітує удосконалення послуг» в межах проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку із збільшенням кількості ВПО».

Члени виконкому заслухали та схвалили виконання бюджету міста за 9 місяців 2018 р., створили комісію щодо розгляду заяв деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України або брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення; прийняли рішення про легалізацію шляхом повідомлення щодо заснування «Будинкового комітету «Разом в майбутнє» будинку №21 у ½ мікрорайоні та «Наш дім» будинку №5 у 3 мікрорайоні.

Члени виконкому встановили тариф ПП «Теплосервіс ЛТД» на теплову енергію для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, в розмірі 1635,83 грн./Гкал (без ПДВ).

Також були внесені зміни до рішення виконавчого комітету «Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2018 році в м. Первомайський» та ін.

Завершилось засідання розглядом проектів рішень за зверненнями громадян з питань будівництва, архітектури та земельних відносин, захисту прав дітей і житлових питань.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,