Бюджет участі: консультаційна зустріч по аналізу проектів

23 жовтня 2018 року у Первомайській міській раді відбулась консультаційна зустріч по аналізу проектів Бюджету участі (громадського бюджету) в місті Первомайський.

На початку зустрічі експертка Фундації ПАУСІ Анна Ніколенко-Баєва презентувала результати попередньої зустрічі та поінформувала про шляхи вирішення проблем, які виникли на етапі реалізації проектів бюджету участі.

Потім члени координаційної ради Бюджету участі (громадського бюджету) в місті Первомайський, автори поданих проектів та представники структурних підрозділів виконавчого комітету здійснили аналіз (перевірку) поданих проектів та надали можливість авторам спільно з експертами їх доопрацювати.

Захід відбувся у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,