ЦНАП ФАСИЛІТУЄ УДОСКОНАЛЕННЯ ПОСЛУГ

В рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку із збільшенням кількості ВПО», що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» Центр надання адміністративних послуг в м.Первомайський виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області приймає участь у проекті *“ЦНАП ФАСИЛІТУЄ УДОСКОНАЛЕННЯ ПОСЛУГ”.*

В рамках проекту створено консультаційний пункт «Довідка з Державного реєстру виборців», який допоможе мешканцям міста та внутрішньо переміщеним особам за допомогою «особистого кабінету виборця» особисто перевірити інформацію, яка міститься у Державному реєстрі виборців (ДРВ).

Адміністратор ЦНАП надає консультації щодо необхідного пакету документів для звернення до відділу Державного реєстру виборців виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області для:

- підтвердження реєстрації місця проживання;

- отримання довідки з Державного реєстру виборців з метою оформлення паспорта громадянина України та паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

Додатково адміністратор ЦНАП інформує внутрішньо переміщених осіб про можливість тимчасової зміни місця голосування без зміни його виборчої адреси на період проведення виборів Президента України, народних депутатів України, всеукраїнських референдумів з метою реалізації їх виборчого права.
За необхідністю надає методичну допомогу в забезпеченні цього права та оформленні документів, необхідних для звернення до відділу ДРВ і отриманні посвідчення, яке підтверджує тимчасову зміну місця голосування.

Людмила Косінова, начальник відділу-адміністратор ЦНАП

Наші партнери:

Капітальний ремонт дитячого садка № 5 (ремонт покрівлі, заміна вікон) – 1283,283 тис.грн.

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.,
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “ Мобільний Офіс ”.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)