ЦНАП ФАСИЛІТУЄ УДОСКОНАЛЕННЯ ПОСЛУГ

В рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку із збільшенням кількості ВПО», що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» Центр надання адміністративних послуг в м.Первомайський виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області приймає участь у проекті *“ЦНАП ФАСИЛІТУЄ УДОСКОНАЛЕННЯ ПОСЛУГ”.*

В рамках проекту створено консультаційний пункт «Довідка з Державного реєстру виборців», який допоможе мешканцям міста та внутрішньо переміщеним особам за допомогою «особистого кабінету виборця» особисто перевірити інформацію, яка міститься у Державному реєстрі виборців (ДРВ).

Адміністратор ЦНАП надає консультації щодо необхідного пакету документів для звернення до відділу Державного реєстру виборців виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області для:

- підтвердження реєстрації місця проживання;

- отримання довідки з Державного реєстру виборців з метою оформлення паспорта громадянина України та паспорту громадянина України для виїзду за кордон.

Додатково адміністратор ЦНАП інформує внутрішньо переміщених осіб про можливість тимчасової зміни місця голосування без зміни його виборчої адреси на період проведення виборів Президента України, народних депутатів України, всеукраїнських референдумів з метою реалізації їх виборчого права.
За необхідністю надає методичну допомогу в забезпеченні цього права та оформленні документів, необхідних для звернення до відділу ДРВ і отриманні посвідчення, яке підтверджує тимчасову зміну місця голосування.

Людмила Косінова, начальник відділу-адміністратор ЦНАП

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net