Консультаційна зустріч по аналізу проектів Бюджету участі (громадського бюджету) в місті Первомайський

Шановні мешканці міста Первомайський

23 жовтня 2018 року у приміщенні Первомайської міської ради, відбудеться консультаційна зустріч по аналізу проектів Бюджету участі (громадського бюджету) в місті Первомайський.

До участі запрошуються:
- члени координаційної ради Бюджету участі (громадського бюджету) в місті Первомайський;
- автори поданих проектів;
- представники структурних підрозділів виконавчого комітету Первомайської міської ради, які будуть здійснювати аналіз (перевірку) поданих проектів.

Мета заходу: здійснення прозорого та детального аналізу проектів бюджету участі, які були подані жителями міста у період з 17 вересня по 5 жовтня 2018р. Надати можливість авторам презентувати свої проекти та спільно з експертами їх доопрацювати.

Нагадуємо, що проголосувати за обрані проекти жителі міста Первомайський зможуть у період з 1 по 23 листопада 2018 року

Початок заходу о 11:00, реєстрація з 10:30.
Місце проведення: просп. 40 років Перемоги, 1, м.Первомайський, Харківська обл., в залі засідань виконавчого комітету Первомайської міської ради.

Захід відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.
Контакна особа: Демчишина Віолетта

Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку» реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41