Апаратна нарада 09.07.2018 р.

Міський голова Микола Бакшеєв представив присутнім Владислава Ключка, якого було призначено на посаду директора КП «Жилсервіс» та Михайла Демченка — начальника відділу Первомайського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.

З планового питання «Про роботу комунальної установи «Первомайський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» доповідав її директор Микола Підгорний.

Микола Іванович повідомив, що в ФОК «Ангар» первомайці можуть зайнятись такими видами спорту як футзал, волейбол класичний та пляжний, баскетбол, стрітбол, теніс, настольний теніс, кікбоксинг, а також відвідати групи з оздоровчої гімнаcтики та йоги.

Всього в 2018 році в ФОК «Ангар» було проведено 13 заходів, з них - 2 обласних змагання (спартакіада допризовної молоді та «Козацькі розваги»).

В поточному році для комплексу придбали помости для пауерліфтингу, гумове покриття (40 кв.м), обновили розмітку майданчика з пляжного волейболу (2 майданчика), класичного волейболу (2 майданчика) та майданчика для великого тенісу.

Крім цього встановили електротабло, провели ремонти системи водопостачання та зовнішнього освітлення, встановили фільтри у душові кабіни, дзеркало в тренажерний зал та відкрили термінал самообслуговування, який дає можливість сплатити кошти за надані послуги.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,