Апаратна нарада 12.02.2018 р.

Про роботу Первомайського міськрайонного відділу з питань пробації доповідала начальник відділу Ольга Павлова, яка поінформувала, що протягом 2017 року по облікам відділу пройшло 233 засуджених та адміністративно-покараних.

З них згідно Кримінально-Виконавчого Кодексу:
169 - ст.75 (іспитовий строк);

132 - ст.55 (позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю);

13 - ст.56 (засуджених до громадських робіт);

69 – адміністративні громадські роботи.

Знято з обліку 153 особи. З них:
84 – іспитовий строк;

1 – позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю;

7 – громадські роботи;

61 – адміністративні громадські роботи.

На кінець звітного періоду на обліку перебувало 100 осіб. З них звільнені від відбування покарання з випробувальним строком:
85 – іспитовий строк;

8 – адміністративні громадські роботи;

6 – громадські роботи;

1 – позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.

З початку реорганізації уповноважених органів з питань пробації на відділи та сектори з питань пробації покладається все більше завдань.
06.02.2018 року набрав чинності Закон України від 7 грудня 2017 року №2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів». Цим законом передбачено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт, які полягають у виконанні особою оплачуваних робіт, вид яких визначає відповідний орган місцевого самоврядування. Виконання постанов про застосування суспільно корисних робіт покладено на уповноважені органи з питань пробації.
Про роботу Первомайського відділення Лозівської державної об’єднаної податкової інспекції за підсумками 2017 року інформувала начальник відділення Алла Корєнєва.

Після планових питань перший заступник міського голови Антон Орєхов повідомив, що на минулому тижні офіційно підписано чотиристоронній меморандум, яким покладено початок спільної роботи із реалізації інвестиційного проекта з будівництва сонячної електростанції потужністю 50 МВт в м. Первомайский.

Підписантами інвестиційного документу виступили китайська державна корпорація China Machinery Engineering Corporation, Первомайська міська рада, Інститут сталого розвитку та ДП «Центр розвитку зелених інвестицій».

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,