До уваги батьківських колективів ЗОШ №1, депутатів Первомайської міської ради, місцевих активістів та журналістів!

Як реорганізувати найстарішу школу Первомайського?

(публічна консультація)

13 лютого о 14.00 у приміщенні зали засідань Первомайської міської ради (просп. 40 років Перемоги 1, актова зала) відбудеться друга публічна консультація щодо змін в освітній мережі міста.

Питання публічної консультації:

Які проблеми депутати Первомайської міської ради планують вирішити через закриття місцевої школи?

За яких умов можливе прийняття альтернативного рішення для вирішення проблем освітянської мережі?

У який спосіб збалансувати інтереси вчителів і школярів у процесі реорганізації мережі освітніх закладів?

Учасники обговорення:

Модератор - Олександра Щукіна, координатор ГО “Центр UA” у Харківській області;

Микола Бакшеєв, міський голова м.Первомайський;

Тетяна Черкашина, директор Первомайської загальноосвітньої школи №1;

Аліна Садченко, начальник відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради;

Сергій Чемшит, секретар Первомайської міської ради;

Антон Орєхов, перший заступник міського голови;

Ніна Харченко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Денис Коваленко, керуючий справами виконавчого комітету Первомайської міської ради

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників зацікавлених сторін дозволить місцевій владі розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтесь до Олександри Щукіної за тел. (063) 111-10-09

Публічна консультація проводиться в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

ПЕРВОМАЙСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Тел/факс: (05748) 3-21-41
E-mail: pervomaisky@ukr.net
Адреса: просп. 40 років Перемоги, 1,