Запрошуємо активних первомайців! Всеукраїнський тур "ЗміниТИ" в Первомайському — публічне обговорення першочергових змін у країні

Громадська організація “Центр UA” запрошує Вас долучитись до публічного обговорення ключових затребуваних реформ і першочергових змін у регіоні та Україні. Подія відбудеться 5 квітня об 11:00 в приміщенні Первомайської міської ради (просп. 40 років Перемоги, 1)

Разом із представниками місцевої влади, об’єднаних територіальних громад, професійних медичних спільнот, громадських активістів, журналістів, місцевих підприємці та студентів ми зруйнуємо міфи та обговоримо:
• що мають зробити громади та місцева влада для впровадження змін на прикладі реформи системи охорони здоров’я;
• які виборчі правила дозволять запустити зміну політичних еліт в країні;
• як платники податків можуть контролювати, на що витрачаються їхні гроші;
• за яких умов влада почує позиції та вимоги громадян і як вплинути на прийняття рішень.
Громадська організація “Центр UA” спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та представниками Міністерства охорони здоров’я продовжує Всеукраїнський тур “ЗміниТИ: взаємодія заради змін”, аби почути та зібрати позиції представників найактивніших спільнот Харківщини для розробки системних і незворотних змін у країні. Взаємодія заради змін допоможе місцевим громадам зрозуміти і сформулювати власні очікування до змін в країні, згуртуватись з однодумцями навколо спільних позицій, а також співпрацювати один з одним та владою, вимагаючи врахування спільних інтересів.

Учасники обговорень:
• Олег Рибачук, голова і співзасновник Центру UA, екс-віце-прем’єр-міністр із питань європейської інтеграції;
• Микола Виговський, координатор Громадського руху “ЧЕСНО”.
• Андрій Андрушків, лідер напрямку “Контроль публічних фінансів” Центру UA;
• Олександр Ябчанка, експерт з медичної реформи Реанімаційного пакету реформ.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»