Відповіді з питань об’єднання територіальних громад

Особливості об’єднання:
До потенційно спроможних громад можуть бути віднесені територіальні громади, які об’єдналися навколо:

• міст обласного значення та населених пунктів, що мають статус райцентрів та зон їх доступності;
  • населених пунктів, які раніше мали статус райцентрів та розташовані на відстані більш, як 20 км. від міст обласного значення та населених пунктів, які мають статус райцентрів;
  • населених пунктів, територія яких не охоплюється зонами доступності населеними пунктами, зазначеними п.п.1,2 та частково забезпечені інфраструктурою.

Адміністративним центром об’єднаної територіальної громади визначається населений пункт, який має розвинуту інфраструктуру для надання послуг населенню і, як правило, розташований найближче до географічного центру території ОТГ. Центр ОТГ повинен бути з’єднаний дорогою з твердим покриттям з усіма населеними пунктами ОТГ.
Добровільне об’єднання територіальних громад не призводить до зміни назви та статусу населених пунктів (як сільської, так і міської місцевості).
Якість та доступність публічних послуг, що надаються в ОТГ, не можуть бути нижчими, ніж до об’єднання.
У спроможних територіальних громадах органи місцевого самоврядування мають забезпечити надання громадянам усіх необхідних публічних послуг. Для цього необхідні приміщення для розміщення відповідних служб.
При цьому:
1. Частина громад, які будуть сформовані навколо сьогоднішніх районних центрів та міст обласного значення вже забезпечена необхідними приміщеннями..
Міста обласного значення вже мають відповідні повноваження з відповідною інфраструктурою.
У районних центрах ОТГ отримають існуючу інфраструктуру та повноваження, які сьогодні є в наявності у районних державних адміністрацій.
2. Інші громади, щоб стати спроможними мають бути забезпечені відповідними приміщеннями у першу чергу для розміщення нових служб.

Наші партнери:

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №5 - 1300,713 тис.грн.
В дошкільні навчальні заклади міста придбано дитячі меблі - 1115,800 тис.грн.
Придбано меблі в ЗОШ №2 - 120,000 тис.грн.
Придбано меблі, мультимедійне обладнання та 10 комп’ютерів в ЗОШ №5 - 134,0 тис.грн
Придбано офісне обладнання для Центру надання адміністративних послуг - 221,298 тис.грн.
Придбано в пологове відділення ЦРБ медичне обладнання - 563,000 тис.грн.
Придбано для Палацу культури «Хімік» сучасну звукову апаратуру - 599,732 тис.грн.
Капітальний ремонт спортивної зали ЗОШ №2 - 1506,016 тис.грн.
Капітальний ремонт ЗОШ №2 - 8989,680 тис.грн.
Капітальний ремонт по заміні алюмінієвих вітражів на енергозберігаючі в будівлі Палацу культури «Хімік» - 1513,099 тис.грн.
Капітальний ремонт центральної міської бібліотеки - 1273,151 тис.грн.
Капітальний ремонт частини пологового відділення ЦРЛ - 4608,706 тис.грн.
Побудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям - 2378,087 тис.грн.
Молодіжному центру «KOMORA» на базі центральної міської бібліотеки закуплено меблі та обладнання - 231,240 тис.грн.
Отримано в ЦНАП дитячий куточок для відвідувачів з дітьми, кейс “Мобільний Офіс”.
Придбано меблі, медичне обладнання, пральна, прасувальна та сушильна машини для ЦРЛ – 697,023 тис.грн.
Придбано 2 дефібрилятори, 8 апаратів штучної вентиляції легенів з ручним приводом для КНП «ПЦПМСД» - 127,520 тис.грн.

Придбано 60 комп’ютерів, 3 інформаційні кіоски, меблі, медтехніка, тренажери для фізіотерапевтичного відділення Перво-майської ЦРЛ, капітальний ремонт відділення – 4045,245 тис.грн.

Проведено тренінги в рамках проекту «Розвиток партисипативної демократії в м.Первомайський» - 27,902 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 5 - 506,683 тис.грн.

Капітальний ремонт групи в ДНЗ № 10 - 365,924 тис.грн.
Улаштовано спортивний майданчик з вуличними тренажерами - 217,137 тис.грн

Підтримка впровадження та розвитку громадського бюджету - 32,000 тис. грн.

Проведення заходів з підвищення кваліфікації персоналу ЦНАП та інших спеціалістів громади

Придбано меблі для ЦНАП - 1356.00 EUR

Встановлено 30 (тридцять) камер відеоспостереження - 262,078 тис.грн.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід»

Розробка планів місцевого економічного розвитку для підписантів Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання» (M4EG)

Проект «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»