Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів

A- A A+

Делегація GIZ з керівництва вищого рівня завітала до міста Первомайський

Міський голова Микола Бакшеєв та представники міської влади зустрілися з д-ром Крістофом Баєром, заступником голови правління GIZ та д-ром Мікаелою Баур, керівницею департаменту GIZ для Європи, Середземномор'я та Центральної Азії, щоб проказати результати спільної співпраці.

Детальніше

ОПИТУВАННЯ. ЩО НЕ ТАК З ДЕРЖПОСЛУГАМИ?

Державним агентством з питань електронного урядування України з метою проведення дослідження рівня задоволеності користувачів якістю та своєчасністю надання послуг запроваджено проведення он-лайн опитування «ЩО НЕ ТАК З ДЕРЖПОСЛУГАМИ? ВАШІ ВІДПОВІДІ МОЖУТЬ ЗМІНИТИ ВСЕ!».

Детальніше

Звіт про роботу установ міста станом на 19.07.2019р.

Детальніше

Міжнародна програма «U-LEAD з Європою» допомагає підвищити якість надання адміністративних послуг

18 липня в Первомайській міській раді відбувся п’ятий модуль проекту «Розширення місцевих повноважень, підзвітності та розвитку».

Детальніше

Навчання в рамках програми U-LEAD

17 липня первомайці продовжили здобуття системних знань і практичних навичок на семінарі-тренінгу в рамках першого компоненту Програми «U-LEAD з Європою: розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку».

Детальніше

Підписання кредитної та грантової угод

Відбулося підписання кредитної та грантової угод між Північною екологічною фінансовою корпорацією NEFCO та Первомайською міською радою за проектом "Підвищення енергоефективності у громадських будівлях та вуличному освітленні міста Первомайський Харківської області".

Детальніше

Місто Первомайський розширює можливості громади у Програмі U-LEAD

Для місцевих посадовців, які спеціалізуються в сфері надання адміністративних послуг та активістів громадських організацій 16 липня розпочався дводенний тренінг в рамках проекту «Розширення місцевих повноважень, підзвітності та розвитку».

Детальніше

Планова технічна перевірка засобів оповіщення населення 17.07.19р.

17 липня 2019 року о 14 годині 25 хвилин Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Детальніше

Звіт про роботу установ міста станом на 12.07.2019р.

Детальніше

Семінар-тренінг "U-LEAD з Європою"

Центр надання адміністративних послуг продовжує вдосконалювати свою роботу щодо підвищення ефективності діяльності.

Детальніше