Офіційний сайт Первомайської міської ради Харківської обл. та її виконавчих органів

A- A A+

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОДОВЖЕННЯ

терміну подання конкурсних пропозицій на конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадянськими об’єднаннями ветеранів та осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації), яких надається фінансова підтримка з міського бюджету у 2020 році

Детальніше

Звіт про роботу установ міста станом на 18.11.2019р.

Детальніше

Проєкти-переможці цьогорічного голосування в Бюджеті участі оголошені та затверджені Координаційною радою

11 листопада в міськвиконкомі відбулось засідання Координаційної ради з питань Бюджету участі (громадського бюджету) в місті Первомайський. Головним питанням порядку денного було визначення переможців голосування проєктних пропозицій, які реалізовуватимуться за рахунок коштів Бюджету участі (громадського бюджету) в 2020 році.

Детальніше

Вітаю з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток міста, займається аматорською творчістю.

Детальніше

Шановні мешканці м. Первомайський!

11.11.19 р. о 10:00 в малій залі міськвиконкому відбудеться засідання Координаційної ради з питань Бюджету участі (громадського бюджету). На засіданні визначатимуться переможці голосування проектних пропозицій які реалізовуватимуться за рахунок коштів Бюджету участі (громадського бюджету) в 2020 році.

Детальніше

Звіт про роботу установ міста станом на 08.11.2019р.

Детальніше

ЦНАП в м.Первомайський отримав нові меблі та офісне обладнання

Центр надання адміністративних послуг при виконавчому комітеті Первомайської міської ради був відібраний серед 246 заявок ЦНАПів по всій Україні та став учасником другої фази впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

Детальніше

9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Напередодні свята, 7 листопада, відбулись святкові урочистості з нагоди професійного свята працівників культури. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко та начальник відділу культури і туризму Ольга Павлова завітали до всіх структурних підрозділів та щиросердно привітали всіх зі святом.

Детальніше

В міській раді відбулись чергова та позачергова сесії

7 листопада депутати продовжили свою роботу. На сесії було затверджено договір про грант, укладений між Первомайською міською радою Харківської області та Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) для реалізації проекту «Підвищення енергоефективності у громадських будівлях та вуличному освітленні міста Первомайський Харківської області».

Детальніше

До уваги первомайців!

У зв`язку з проведенням ремонтних робіт 11 листопада 2019 року з 9-00 до 17-00 буде призупинено подачу електроенергії в 1-2 м-ні у будинках: 11,12,13, 14, 15, 16,17,18,19.

Детальніше